wampiriada2013Nie musisz być superbohaterem, żeby ratować innym życie. Wystarczy trochę Twojej krwi. Dla Ciebie prosta czynność i trochę czasu – dla innych żyć albo nie żyć.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zachęca nie tylko studentów, aby podzielić się swoją krwią podczas kolejnej edycji Wampiriady, która odbędzie się 3 marca.

Wampiriada to coroczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów organizowany na terenie całej Polski, propagujący honorowe krwiodawstwo. Kolejna edycja akcji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach została zaplanowana na 3 marca. Wszystkich chętnych zapraszamy między godziną 9.00 a 15.00. Krew będzie można oddać w autokarach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które będą czekały na parkingach przy budynku B oraz przy Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych.

Oba obiekty mieszczą się przy ulicy Bogucickiej na terenie głównego kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na krwiodawców, jak zwykle, czeka dużo niespodzianek i smaczny poczęstunek. Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko studentów. Należy pamiętać, aby mieć ze sobą dokument tożsamości i zjeść pożywne, ale lekkie śniadanie.

wampiriada2016