Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-BiałejBiuro Karier Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej zaprasza wszystkich studentów i absolwentów na 19. edycję Targów Pracy, które odbędą się w środę 16 kwietnia 2014 roku.

Wiosenna edycja Targów Pracy odbędzie się na terenie ATH w Bielsku-Białej, na I piętrze głównego gmachu uczelni, w godzinach 10.00 – 14.00.

Cyklicznie organizowane targi skupiają pracodawców z wielu branż i sektorów współczesnej gospodarki i stanowią doskonałą okazję do bezpośredniej konfrontacji osób poszukujących pracy, praktyk lub staży. W dniu targów będzie można także uzyskać porady i informacje dotyczące zakładania własnej działalności gospodarczej oraz pozyskiwania środków na jej rozwój. Udział w targach potwierdziło 40 pracodawców.

Studentów, absolwentów i zainteresowane osoby zachęcamy do aktywnego udziału w targach! Pamiętajcie, że Wasz pierwszy krok na drodze do kariery zawodowej jest bardzo ważny! Więcej informacji na temat praktyk, pracy i staży możecie znaleźć tutaj: http://www.studia.net/praca

Targi Pracy są organizowane w ramach projektu „Sprężyna kariery", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.