Oddanie krwi nic nie kosztuje, a dla potrzebujących może być bezcennym darem życia. Właśnie dlatego Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zachęca nie tylko studentów, aby podzielić się swoją krwią podczas kolejnej edycji Wampiriady

Wampiriada to coroczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów organizowany na terenie całej Polski, propagujący honorowe krwiodawstwo. Tej jesieni na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach akcja zaplanowana została na 18 listopada. Krew będzie można oddać między godziną 9 a 15 w autokarach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, które będą czekały na parkingach przy budynku B oraz przy Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych.

wampiriada

Oba obiekty mieszczą się przy ulicy Bogucickiej na terenie głównego kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Dla krwiodawców, jak co roku czekają niespodzianki. Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko studentów. Należy pamiętać, aby mieć ze sobą dokument tożsamości i zjeść pożywne, ale lekkie śniadanie.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.