Konferencja branżowa MIT 2015 w Dąbrowie GórniczejWszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Branżowej MIT 2015 poświęconej kwestiom Marketingu, Internetu i Technologii. Jest to przedsięwzięcie kierowane w pierwszej kolejności do młodych przedsiębiorców prezentujące fakty i mity w e-marketingu. Data konferencji również nie jest przypadkowa – 1 kwietnia 2015 r.

W celu przedstawienia najważniejszych i aktualnych faktów i mitów w e-marketingu Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w interdyscyplinarnej konferencji branżowej MIT 2015 / Marketing-Internet-Technologia.

Wydarzenie odbędzie się 1 kwietnia 2015 r. w Dąbrowie Górniczej będzie miało na celu przedstawienie kluczowych problemów związanych z funkcjonowaniem firmy w Internecie, począwszy od kreowania wizerunku w sieci i potencjału blogosfery, poprzez wykorzystanie technologii mobilnych oraz mediów społecznościowych, a skończywszy na funkcjonalnych narzędziach e-biznesowych.

Wśród prelegentów znajdują się cenieni praktycy polskiego marketingu internetowego m.in. Dominik Kaznowski, Marcin Maj, Paweł Sala, Maciej Budzich, Bartłomiej Juszczyk, Jarosław Królewski.

"Wydarzenie branżowe jest doskonałą okazją do dyskusji pomiędzy środowiskiem młodych przedsiębiorców, startupowców, studentów i absolwentów z przedstawicielami biznesu elektronicznego na temat nowych trendów w marketingu internetowym – mówi Jacek Uroda koordynator konferencji MIT 2015. "Konferencja adresowana głównie do przedstawicieli małych i średnich firm oraz osób zainteresowanych rozwojem w obszarze nowych mediów i technologii" – dodaje.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej konferencji: www.mit2015.pl
Konferencja branżowa MIT 2015 w Dąbrowie Górniczej